Você está assistindo TV8

TV8 - Televisão Turkey

TV8 CANLI YAYIN

TV8 (Turkey) Televisão. Assista ao vivo, Encontre informações aqui para esta estação de televisão online.

Last Update date: 3 years ago

Rating: TV83/5 (1 vote)
Nome do canal de TV: TV8
Transmissão do país: Turkey
Click here to open and watch this channel

Arda'nın Ramazan Mutfağı / Yeni Bölüm
Şuan TV8'de Arda'nın Ramazan Mutfağı / Yeni Bölüm var. Programdan sonra saat 12:45 itibariyle Yaşamdan Hikayeler / Canlı başlayacaktır.

TV8 Canlı yayın linki ve TV8 frekans bilgileri - TV8 canlı izle

TV8 canlı izlemek için ve TV8 frekans bilgilerine ulaşabilmek için ihtiyacınız olan herşey bu sayfada.

TV8 her yayın sezonunda olduğu gibi izleyenleri ekrana çekmeye devam ediyor. Türkiye'nin en çok izlenen yarışma ve şov programlarının yer aldığı TV8 ekranlarında vizyonda ses getiren sinema filmleri de izleyenlerle buluşuyor. Keyifli bir vakit geçirmek için TV8 ekranlarında mutlaka size uygun bir program bulacaksınız.

Ekranların en çok izlenen yarışma programları Survivor 2017, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz, İşte Benim Stilim, Göz6, Rising Star ve daha nicesini TV8 ekranlarından canlı izleyebilirsiniz. Yarışmaların dışında ekranların en farklı şov programı olan 3 Adam, Oynat Bakalım, Saba ile Oyuna Geldik, Arda'nın Mutfağı, Aramızda Kalmasın, Survivor Panorama, 1 Alp 3 Çocuk gibi sevilen programları da TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TV8 kanalını canlı izlemek için sadece televizyon karşısında olmanıza gerek yok. TV8'i uydu üzerinden izleyebildiğiniz gibi internet üzerinden cepten, tabletten ve bilgisayar ile de kesintisiz olarak izlemeniz mümkün. Bunun için https://www.tv8.com.tr/canli-yayin linkini tıklayabilirsiniz.

TV8'i canlı izlemek için ihtiyacınız olan HD Frekans Bilgileri

Uydu -> Türksat 4A, Frekans -> 12356 Mhz, Polarizayon -> Yatay (H), Sembol Oranı -> 7100, FEC -> 2/3

Webiste: http://www.tv8.com.tr/canli-yayin

Se você procurar canais precisos, por favor visite o site da TV Internet, onde você encontrará uma lista completa de córregos para todos os canais. Se você encontrar dificuldades com a assistir a transmissão em directo, por favor, verifique primeiro o nosso guia detalhado Como assistir. E o mais importante, todas as correntes que você pode encontrar em nosso site são totalmente gratuitos - Ligação à Internet é tudo que você precisa!

TV8ao vivo não está hospedado em nosso site, é fornecida pela própria emissora de TV. Então, por favor, aguarde para se conectar ao TV8 transmissão. Canal TV8 pode estar offline por vezes.